NM Jenter U19 9-Ball Pencil

Dato: 20.-22. mai 2016; Salong: Biljardhuset, Fredrikstad, Norge; Type: NM; Mer: Se også resultater (18)
Finale Pencil
Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (Hyllestad) (d) 4-1 Norway Nina Torvund (Hyllestad) (d) Møter  Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Nina Torvund (Hyllestad) (d) 4-1 Norway Elise Johansen (Reisa BK) (d) Møter  Pencil
Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (Hyllestad) (d) 4-2 Norway Ramona Soleng Thomassen (Reisa BK) (d) Møter  Pencil

NM Jenter U19 9-Ball Pulje 1 Pencil

Dato: 20.-22. mai 2016; Salong: Biljardhuset, Fredrikstad, Norge; Vis på egen side; Mer: Se også resultater (15)
Pulje Pencil
# Spiller Kamper Partier Gjsn
S V T S V T ±
1 Norway Nina Torvund (d) 5 5 0 31 20 11 9 0,00 5
2 Norway Ramona Soleng Thomassen (d) 5 4 1 31 19 12 7 0,00 4
3 Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (d) 5 3 2 28 15 13 2 0,00 3
4 Norway Elise Johansen (d) 5 2 3 32 15 17 -2 0,00 2
5 Norway Katja Wolff (d) 5 1 4 28 11 17 -6 0,00 1
6 Norway Emma Therese Gangfløt (d) 5 0 5 30 10 20 -10 0,00 0
2 Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (Hyllestad) (d) 4-2 Norway Elise Johansen (Reisa BK) (d) Møter  Pencil
3 Norway Ramona Soleng Thomassen (Reisa BK) (d) 4-2 Norway Katja Wolff (Hyllestad) (d) Møter  Pencil
4 Norway Nina Torvund (Hyllestad) (d) 4-2 Norway Elise Johansen (Reisa BK) (d) Møter  Pencil
6 Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (Hyllestad) (d) 4-1 Norway Katja Wolff (Hyllestad) (d) Møter  Pencil
1 Norway Nina Torvund (Hyllestad) (d) 4-1 Norway Emma Therese Gangfløt (Fredrikstad BK) (d) Møter  Pencil
8 Norway Elise Johansen (Reisa BK) (d) 4-2 Norway Katja Wolff (Hyllestad) (d) Møter  Pencil
5 Norway Ramona Soleng Thomassen (Reisa BK) (d) 4-3 Norway Emma Therese Gangfløt (Fredrikstad BK) (d) Møter  Pencil
10 Norway Nina Torvund (Hyllestad) (d) 4-2 Norway Katja Wolff (Hyllestad) (d) Møter  Pencil
7 Norway Nina Torvund (Hyllestad) (d) 4-3 Norway Ramona Soleng Thomassen (Reisa BK) (d) Møter  Pencil
9 Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (Hyllestad) (d) 4-2 Norway Emma Therese Gangfløt (Fredrikstad BK) (d) Møter  Pencil
11 Norway Ramona Soleng Thomassen (Reisa BK) (d) 4-0 Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (Hyllestad) (d) Møter  Pencil
12 Norway Elise Johansen (Reisa BK) (d) 4-3 Norway Emma Therese Gangfløt (Fredrikstad BK) (d) Møter  Pencil
13 Norway Nina Torvund (Hyllestad) (d) 4-3 Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (Hyllestad) (d) Møter  Pencil
14 Norway Katja Wolff (Hyllestad) (d) 4-1 Norway Emma Therese Gangfløt (Fredrikstad BK) (d) Møter  Pencil
15 Norway Ramona Soleng Thomassen (Reisa BK) (d) 4-3 Norway Elise Johansen (Reisa BK) (d) Møter  Pencil