NC 4 Elite 9-Ball Pencil

Dato: 19.-21. aug 2016; Salong: Lade, Trondheim, Norge; Type: NC; Mer: Se også resultater (45)
Finale Pencil
Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-2 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 9-2 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) Møter  Pencil
Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-5 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
Kvartfinaler Pencil
Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 9-4 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 9-5 Norway Matias Sætre (Herøy) Møter  Pencil
Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 9-5 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) Møter  Pencil
Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-8 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Pencil
(Siste 12)
1 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 7-6 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
2 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-3 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
3 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 7-5 Norway Hasan Emre Vural (Oslo) Møter  Pencil
4 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 7-3 Norway Helge Silva (MIL) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
(Siste 16)
1 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 7-2 Norway Ine Helvik (Svithun) (d) Møter  Pencil
2 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 7-5 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
3 Norway Hasan Emre Vural (Oslo) 7-5 Norway Vegar Lind (Stoppball) Møter  Pencil
4 Norway Helge Silva (MIL) 7-5 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-2 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
2 Norway Matias Sætre (Herøy) 9-3 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
3 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 9-4 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
4 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 9-6 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
(Siste 24)
1 Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 7-5 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
2 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 7-4 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
3 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 7-3 Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) Møter  Pencil
4 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 7-3 Norway Robert Grønlie (Trondheim) Møter  Pencil
5 Norway Hasan Emre Vural (Oslo) 7-4 Norway Olav Skrudland (Svithun)    Pencil
6 Norway Vegar Lind (Stoppball) 7-5 Norway Robin Svedin (Reisa BK) Møter  Pencil
7 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 7-6 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim)    Pencil
8 Norway Helge Silva (MIL) 7-5 Norway June Therese Hånstad (Stoppball) (d)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Pencil
(Siste 25; Først til 7)
1 Norway Espen M Andersen (Trondheim) w/o England Mark McGauley (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-1 Norway Helge Silva (MIL)    Pencil
2 Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-4 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) Møter  Pencil
3 Norway Matias Sætre (Herøy) 9-5 Norway Vegar Lind (Stoppball) Møter  Pencil
4 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 9-3 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
5 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 9-8 Norway Robert Grønlie (Trondheim) Møter  Pencil
6 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 9-6 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
7 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 9-3 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
8 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 9-5 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) w/o Ingen spiller    Pencil
2 Norway Helge Silva (MIL) 9-5 Norway Ine Helvik (Svithun) (d)    Pencil
3 Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-3 Norway Espen M Andersen (Trondheim)    Pencil
4 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) w/o England Mark McGauley (Oslo)    Pencil
5 Norway Matias Sætre (Herøy) w/o Ingen spiller    Pencil
6 Norway Vegar Lind (Stoppball) 9-7 Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) Møter  Pencil
7 Norway Olav Skrudland (Svithun) 9-5 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
8 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) w/o Ingen spiller    Pencil
9 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) w/o Ingen spiller    Pencil
10 Norway Robert Grønlie (Trondheim) 9-3 Norway Hasan Emre Vural (Oslo) Møter  Pencil
11 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 9-5 Norway Robin Svedin (Reisa BK)    Pencil
12 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
13 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) w/o Ingen spiller    Pencil
14 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 9-2 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
15 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 9-2 Norway June Therese Hånstad (Stoppball) (d)    Pencil
16 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil