NM i 10-Ball Pencil

Dato: 23.-25. sep 2016; Salong: Oslo Biljardsenter, Oslo, Norge; Type: NM; Mer: Se også resultater (131)
Finale Pencil
Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-1 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Jørgen Nilsen (BEX) 8-7 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-4 Norway Matias Sætre (Herøy) Møter  Pencil
Kvartfinaler Pencil
Norway Jørgen Nilsen (BEX) 8-2 Norway Hasan Emre Vural (Oslo) Møter  Pencil
Norway Roger Rasmussen (Oslo) 8-2 Norway Christian Johannessen (Oslo) Møter  Pencil
Norway Matias Sætre (Herøy) 8-5 Greece Damianos Yiallourakis (Oslo) Møter  Pencil
Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-6 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
8-delsfinaler Pencil
1 Norway Hasan Emre Vural (Oslo) 8-7 Norway Didrik Vatne (Stoppball)    Pencil
2 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 8-2 Norway Henning Svensson (Oslo)    Pencil
3 Norway Christian Johannessen (Oslo) 8-6 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
4 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 8-6 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
5 Norway Matias Sætre (Herøy) 8-6 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) Møter  Pencil
6 Greece Damianos Yiallourakis (Oslo) 8-6 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
7 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-0 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
8 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-1 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger)    Pencil
16-delsfinaler Pencil
1 Norway Didrik Vatne (Stoppball) 8-7 Norway Ine Helvik (Svithun) (d)    Pencil
2 Norway Hasan Emre Vural (Oslo) 8-1 Norway Bjørn Erik Øverland (Oslo)    Pencil
3 Norway Henning Svensson (Oslo) 8-4 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1)    Pencil
4 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 8-2 England Gavin Powell (Kongsvinger)    Pencil
5 Norway Christian Johannessen (Oslo) 8-2 Norway Emil Andrè Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
6 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 8-3 Norway Ingolf Höns (Strømmen)    Pencil
7 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 8-1 England Mark McGauley (Oslo) Møter  Pencil
8 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 8-1 Norway Henning Ingvorsen (Grenland)    Pencil
9 Norway Matias Sætre (Herøy) 8-1 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
10 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 8-3 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
11 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 8-6 Norway Helge Silva (MIL)    Pencil
12 Greece Damianos Yiallourakis (Oslo) 8-4 Norway Robert Farinetti (BEX)    Pencil
13 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-5 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
14 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 8-4 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
15 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 8-1 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo)    Pencil
16 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-4 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
(Siste 48)
1 Norway Emil Andrè Gangfløt (Fredrikstad BK) 8-6 Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (Hyllestad) (d)    Pencil
2 Norway Henning Ingvorsen (Grenland) 8-3 Norway Marius Nørsterud (Oslo Biljard 1)    Pencil
3 Norway Bjørn Erik Øverland (Oslo) 8-7 Norway Sebastian Meling (Oslo)    Pencil
4 Norway Matias Sætre (Herøy) 8-2 Norway Øzgür Simsek (Oslo)    Pencil
5 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 8-5 Norway Martin Asphaug (Asker)    Pencil
6 England Mark McGauley (Oslo) 8-7 Norway Robin Hagerup Ertesvåg (Oslo) Møter  Pencil
7 Norway Helge Silva (MIL) 8-5 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
8 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 8-2 Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen)    Pencil
9 Norway Ingolf Höns (Strømmen) 8-6 Norway Espen Eriksen (Trondheim)    Pencil
10 Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 8-0 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger)    Pencil
11 Norway Robert Farinetti (BEX) 8-1 Norway Gjermund Flage (Hyllestad)    Pencil
12 Norway Henning Svensson (Oslo) 8-3 Norway Larry Skogheim (Asker)    Pencil
13 England Gavin Powell (Kongsvinger) 8-2 Norway Ronny Korsmo (Strømmen)    Pencil
14 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 8-7 Norway June Therese Hånstad (Stoppball) (d) Møter  Pencil
15 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 8-2 Norway Geir Tollefsrud (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
16 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-1 Norway Nina Torvund (Hyllestad) (d)    Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Didrik Vatne (Stoppball) 8-6 Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen)    Pencil
2 Norway Hasan Emre Vural (Oslo) 8-0 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
3 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) 8-5 Norway Robin Hagerup Ertesvåg (Oslo)    Pencil
4 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 8-6 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
5 Norway Christian Johannessen (Oslo) 8-2 Norway Matias Sætre (Herøy) Møter  Pencil
6 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 8-6 Norway Sebastian Meling (Oslo)    Pencil
7 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 8-5 Norway Marius Nørsterud (Oslo Biljard 1)    Pencil
8 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 8-2 Norway Emil Andrè Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
9 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 8-3 Norway Nina Torvund (Hyllestad) (d)    Pencil
10 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 8-1 Norway Geir Tollefsrud (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
11 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 8-2 Norway June Therese Hånstad (Stoppball) (d) Møter  Pencil
12 Greece Damianos Yiallourakis (Oslo) 8-4 England Gavin Powell (Kongsvinger)    Pencil
13 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-4 Norway Larry Skogheim (Asker)    Pencil
14 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 8-2 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
15 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 8-3 Norway Ine Helvik (Svithun) (d) Møter  Pencil
16 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 8-4 Norway Espen Eriksen (Trondheim)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
(Siste 64)
1 Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (Hyllestad) (d) 7-6 Norway Christian Wikeby (Oslo)    Pencil
2 Norway Henning Ingvorsen (Grenland) 7-3 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
3 Norway Bjørn Erik Øverland (Oslo) 7-5 Norway Håkon Walland (Oslo)    Pencil
4 Norway Øzgür Simsek (Oslo) 7-3 Norway Stig Cornelius Nesvik (Oslo)    Pencil
5 Norway Martin Asphaug (Asker) 7-1 Norway Katja Wolff (Hyllestad) (d)    Pencil
6 England Mark McGauley (Oslo) 7-2 Norway Kim Ronny Nygård (Fjordane)    Pencil
7 Norway Helge Silva (MIL) 7-3 Norway Vegar Lind (Stoppball) Møter  Pencil
8 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 7-0 Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
9 Norway Ingolf Höns (Strømmen) 7-5 Norway Magne Saltnessand (Trondheim)    Pencil
10 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) w/o Norway Robin Svedin (Reisa BK) Møter  Pencil
11 Norway Gjermund Flage (Hyllestad) w/o Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo)    Pencil
12 Norway Henning Svensson (Oslo) 7-3 Norway Ole Kristian Rudshavn (Oslo)    Pencil
13 Norway Ronny Korsmo (Strømmen) 7-6 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d)    Pencil
14 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-6 Norway Robert Grønlie (Trondheim)    Pencil
15 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 7-1 Norway Elias Rytterager Johnsen (Horten)    Pencil
16 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-4 Norway Kent Hansen (Oslo)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Pencil
(Siste 74)
1 Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (Hyllestad) (d) 7-4 Norway Anders Lie (Fredrikstad BK)    Pencil
2 Norway Håkon Walland (Oslo) 7-6 Serbia Goran Nikolic (Oslo)    Pencil
3 Norway Øzgür Simsek (Oslo) 7-4 Norway Roy Karlsen (Asker)    Pencil
4 Norway Martin Asphaug (Asker) 7-5 Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1)    Pencil
5 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 7-4 Norway Christel Johnsen (Oslo) (d)    Pencil
6 Norway Magne Saltnessand (Trondheim) 7-5 Norway Simon Ebsa (Horten)    Pencil
7 Norway Henning Svensson (Oslo) w/o Norway Vinko Smolic (Fredrikstad BK)    Pencil
8 Norway Ronny Korsmo (Strømmen) 7-3 Norway Kristoffer Lindblad (Oslo Biljard 1)    Pencil
9 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) w/o Norway Erik Gårdelöf (Oslo)    Pencil
10 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-0 Norway Espen Gretzky Kristiansen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Didrik Vatne (Stoppball) 8-7 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC)    Pencil
2 Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen) 8-0 Norway Kent Hansen (Oslo)    Pencil
3 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 8-6 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
4 Norway Hasan Emre Vural (Oslo) 8-0 Norway Elias Rytterager Johnsen (Horten)    Pencil
5 Norway Robin Hagerup Ertesvåg (Oslo) w/o Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
6 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) 8-4 Norway Robert Grønlie (Trondheim)    Pencil
7 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 8-3 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) Møter  Pencil
8 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 8-5 Norway Kristoffer Lindblad (Oslo Biljard 1)    Pencil
9 Norway Matias Sætre (Herøy) 8-2 Norway Henning Svensson (Oslo)    Pencil
10 Norway Christian Johannessen (Oslo) 8-1 Norway Ole Kristian Rudshavn (Oslo)    Pencil
11 Norway Sebastian Meling (Oslo) w/o Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo)    Pencil
12 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 8-5 Norway Gjermund Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
13 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 8-5 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
14 Norway Marius Nørsterud (Oslo Biljard 1) w/o Norway Robin Svedin (Reisa BK)    Pencil
15 Norway Emil Andrè Gangfløt (Fredrikstad BK) 8-5 Norway Ingolf Höns (Strømmen) Møter  Pencil
16 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 8-6 Norway Magne Saltnessand (Trondheim)    Pencil
17 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 8-5 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) Møter  Pencil
18 Norway Nina Torvund (Hyllestad) (d) 8-4 Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
19 Norway Geir Tollefsrud (Gjøvik/Raufoss) 8-7 Norway Vegar Lind (Stoppball)    Pencil
20 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 8-5 Norway Helge Silva (MIL)    Pencil
21 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 8-7 England Mark McGauley (Oslo)    Pencil
22 Norway June Therese Hånstad (Stoppball) (d) 8-6 Norway Kim Ronny Nygård (Fjordane)    Pencil
23 England Gavin Powell (Kongsvinger) 8-1 Norway Katja Wolff (Hyllestad) (d)    Pencil
24 Greece Damianos Yiallourakis (Oslo) 8-1 Norway Martin Asphaug (Asker)    Pencil
25 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-0 Norway Roy Karlsen (Asker) Møter  Pencil
26 Norway Larry Skogheim (Asker) 8-6 Norway Stig Cornelius Nesvik (Oslo)    Pencil
27 Norway Robert Farinetti (BEX) 8-2 Norway Bjørn Erik Øverland (Oslo)    Pencil
28 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 8-1 Serbia Goran Nikolic (Oslo)    Pencil
29 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 8-3 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen) Møter  Pencil
30 Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 8-5 Norway Henning Ingvorsen (Grenland)    Pencil
31 Norway Espen Eriksen (Trondheim) 8-4 Norway Christian Wikeby (Oslo)    Pencil
32 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 8-2 Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (Hyllestad) (d)    Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Didrik Vatne (Stoppball) 7-1 Norway Anders Lie (Fredrikstad BK)    Pencil
2 Norway Robin Hagerup Ertesvåg (Oslo) 7-3 Norway Håkon Walland (Oslo)    Pencil
3 Norway Kristoffer Lindblad (Oslo Biljard 1) 7-2 Norway Øzgür Simsek (Oslo)    Pencil
4 Norway Henning Svensson (Oslo) 7-3 Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1)    Pencil
5 Norway Magne Saltnessand (Trondheim) 7-4 Norway Christel Johnsen (Oslo) (d)    Pencil
6 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 7-4 Norway Simon Ebsa (Horten)    Pencil
7 Norway Martin Asphaug (Asker) w/o Norway Vinko Smolic (Fredrikstad BK)    Pencil
8 Norway Roy Karlsen (Asker) 7-4 Norway Ronny Korsmo (Strømmen)    Pencil
9 Serbia Goran Nikolic (Oslo) 7-5 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
10 Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (Hyllestad) (d) w/o Norway Espen Gretzky Kristiansen (Fredrikstad BK)    Pencil