NC 6 Elite 10-Ball Pencil

Dato: 29.-30. okt 2016; Salong: Raufoss, Raufoss, Norge; Type: NC; Mer: Se også resultater (39)
Finale Pencil
Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 8-4 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) Møter  Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 8-5 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 8-5 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Kvartfinaler Pencil
Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 8-6 Norway Matias Sætre (Herøy) Møter  Pencil
Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 8-2 England Mark McGauley (Oslo) Møter  Pencil
Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 8-6 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) Møter  Pencil
Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-4 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Pencil
(Siste 12)
1 Norway Matias Sætre (Herøy) 8-4 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
2 England Mark McGauley (Oslo) 8-5 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
3 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 8-4 Norway Robin Hagerup Ertesvåg (Oslo)    Pencil
4 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 8-6 Norway Espen M Andersen (Trondheim)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
(Siste 16)
1 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 8-6 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
2 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 8-5 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
3 Norway Robin Hagerup Ertesvåg (Oslo) 8-1 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
4 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 8-2 Norway Håvard Lykke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 8-6 England Mark McGauley (Oslo)    Pencil
2 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 8-5 Norway Matias Sætre (Herøy) Møter  Pencil
3 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 8-3 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
4 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-6 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
(Siste 22)
1 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 8-5 Norway Hasan Emre Vural (Oslo)    Pencil
2 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) w/o Ingen spiller    Pencil
3 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 8-3 Norway Ine Helvik (Svithun) (d) Møter  Pencil
4 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) w/o Norway Robin Svedin (Reisa BK)    Pencil
5 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 8-5 Norway Vegar Lind (Stoppball) Møter  Pencil
6 Norway Robin Hagerup Ertesvåg (Oslo) 8-4 Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
7 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
8 Norway Håvard Lykke (Gjøvik/Raufoss) 8-7 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 8-7 Norway Roger Rasmussen (Oslo)    Pencil
2 England Mark McGauley (Oslo) 8-2 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo)    Pencil
3 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 8-7 Norway Robin Hagerup Ertesvåg (Oslo) Møter  Pencil
4 Norway Matias Sætre (Herøy) 8-3 Norway Vegar Lind (Stoppball) Møter  Pencil
5 Norway Espen M Andersen (Trondheim) 8-7 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
6 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 8-7 Norway Jørgen Nilsen (BEX)    Pencil
7 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 8-7 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
8 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-2 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
2 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 8-4 Norway Hasan Emre Vural (Oslo)    Pencil
3 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
4 England Mark McGauley (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
5 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) w/o Ingen spiller    Pencil
6 Norway Robin Hagerup Ertesvåg (Oslo) 8-0 Norway Ine Helvik (Svithun) (d)    Pencil
7 Norway Vegar Lind (Stoppball) w/o Norway Robin Svedin (Reisa BK) Møter  Pencil
8 Norway Matias Sætre (Herøy) w/o Ingen spiller    Pencil
9 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) w/o Ingen spiller    Pencil
10 Norway Espen M Andersen (Trondheim) 8-3 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
11 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 8-5 Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
12 Norway Jørgen Nilsen (BEX) w/o Ingen spiller    Pencil
13 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) w/o Ingen spiller    Pencil
14 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
15 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 8-2 Norway Håvard Lykke (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
16 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) w/o Ingen spiller    Pencil