NM i 9-Ball Pencil

Dato: 17.-20. nov 2016; Salong: Oslo Biljardsenter, Oslo, Norge; Type: NM; Mer: Se også resultater (223)
Finale Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-2 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) Møter  Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 8-5 Norway Robin Hagerup Ertesvåg (Oslo)    Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-2 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
Kvartfinaler Pencil
Norway Robin Hagerup Ertesvåg (Oslo) 8-6 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC)    Pencil
Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 8-7 Norway Anders Brannfjell (Arctic)    Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-6 Norway Christian Johannessen (Oslo) Møter  Pencil
Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 8-6 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) Møter  Pencil
8-delsfinaler Pencil
1 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-3 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
2 Norway Robin Hagerup Ertesvåg (Oslo) 8-6 Norway Tron Engebakk (Unique)    Pencil
3 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 8-6 Norway Marius Nørsterud (Oslo Biljard 1)    Pencil
4 Norway Anders Brannfjell (Arctic) w/o Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
5 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-2 Norway Kent Halldin (Oslo) Møter  Pencil
6 Norway Christian Johannessen (Oslo) 8-7 Norway Espen M Andersen (Trondheim)    Pencil
7 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 8-7 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) Møter  Pencil
8 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-7 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
16-delsfinaler Pencil
1 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-3 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
2 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 8-6 Norway Henning Svensson (Oslo)    Pencil
3 Norway Tron Engebakk (Unique) 8-2 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
4 Norway Robin Hagerup Ertesvåg (Oslo) 8-3 England Mark McGauley (Oslo) Møter  Pencil
5 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 8-4 Norway Simon Thomassen (Alta)    Pencil
6 Norway Marius Nørsterud (Oslo Biljard 1) 8-4 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad)    Pencil
7 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 8-6 Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) Møter  Pencil
8 Norway Anders Brannfjell (Arctic) 8-4 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
9 Norway Kent Halldin (Oslo) 8-3 Norway Matias Sætre (Herøy) Møter  Pencil
10 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-5 Norway Emil Braserud (Kongsvinger) Møter  Pencil
11 Norway Espen M Andersen (Trondheim) 8-2 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
12 Norway Christian Johannessen (Oslo) 8-2 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
13 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 8-5 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
14 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 8-3 Norway Ine Helvik (Svithun) (d) Møter  Pencil
15 Norway Robert Farinetti (BEX) 8-3 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
16 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-6 Norway Sajid Raheem (BEX)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Pencil
(Siste 48)
1 Norway Robert Farinetti (BEX) 7-6 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d)    Pencil
2 Norway Simon Thomassen (Alta) 7-6 Norway Gjermund Flage (Hyllestad)    Pencil
3 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 7-4 Norway Simon Ebsa (Horten)    Pencil
4 Norway Sajid Raheem (BEX) 7-5 Norway Sebastian Meling (Oslo)    Pencil
5 Norway Anders Brannfjell (Arctic) 7-1 Norway Henning Ingvorsen (Grenland)    Pencil
6 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 7-2 Norway Tommy Myhre (Grenland) Møter  Pencil
7 Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 7-4 Norway Hasan Emre Vural (Oslo)    Pencil
8 Norway Henning Svensson (Oslo) 7-6 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
9 Norway Robin Hagerup Ertesvåg (Oslo) 7-3 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
10 Norway Kent Halldin (Oslo) 7-4 Finland Aleksanteri Piilola (Grenland)    Pencil
11 Norway Marius Nørsterud (Oslo Biljard 1) 7-2 Norway Kjetil Fredriksen (Kongsberg)    Pencil
12 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 7-2 Norway Aria Senemar (Oslo)    Pencil
13 Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) 7-4 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
14 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 7-6 Norway Fredrik Førde (Svithun) Møter  Pencil
15 Norway Espen M Andersen (Trondheim) 7-3 Norway Brage Arnesen (Tromsø)    Pencil
16 Norway Christian Johannessen (Oslo) 7-0 Norway Stig Ringebo (Oslo)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
(Siste 64)
1 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) 7-3 Norway Kent Hansen (Oslo) Møter  Pencil
2 Norway Simon Thomassen (Alta) 7-4 England Gavin Powell (Kongsvinger)    Pencil
3 Norway Simon Ebsa (Horten) 7-4 Malta Jurgen Bonett (Horten)    Pencil
4 Norway Sajid Raheem (BEX) 7-5 Norway Henrik Olsson (Oslo)    Pencil
5 Norway Anders Brannfjell (Arctic) 7-4 Norway Daniel Berget (Oslo)    Pencil
6 Norway Tommy Myhre (Grenland) 7-3 Norway Christian Laland (Oslo)    Pencil
7 Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 7-3 Norway Matey Ullah (Unique)    Pencil
8 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 7-3 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo)    Pencil
9 Norway Robin Hagerup Ertesvåg (Oslo) 7-6 Norway Umar Hayat Ali (Oslo Snooker)    Pencil
10 Finland Aleksanteri Piilola (Grenland) 7-5 Norway Larry Skogheim (Asker)    Pencil
11 Norway Marius Nørsterud (Oslo Biljard 1) 7-4 Norway Kjell Martin Andersen (Grenland)    Pencil
12 Norway Aria Senemar (Oslo) 7-3 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK)    Pencil
13 Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) 7-6 Norway Bjørn Bratteberg (Oslo)    Pencil
14 Norway Fredrik Førde (Svithun) 7-5 Norway Thomas Pedersen (Oslo Biljard 1)    Pencil
15 Norway Brage Arnesen (Tromsø) 7-2 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo)    Pencil
16 Norway Stig Ringebo (Oslo) 7-6 Norway Didrik Vatne (Stoppball)    Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-7 Norway Henning Svensson (Oslo)    Pencil
2 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 8-5 Norway Hasan Emre Vural (Oslo)    Pencil
3 Norway Tron Engebakk (Unique) 8-6 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
4 England Mark McGauley (Oslo) 8-3 Norway Henning Ingvorsen (Grenland) Møter  Pencil
5 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 8-1 Norway Sebastian Meling (Oslo)    Pencil
6 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 8-5 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
7 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 8-2 Norway Gjermund Flage (Hyllestad)    Pencil
8 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 8-5 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
9 Norway Matias Sætre (Herøy) 8-6 Norway Christian Johannessen (Oslo) Møter  Pencil
10 Norway Emil Braserud (Kongsvinger) 8-7 Norway Espen M Andersen (Trondheim)    Pencil
11 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 8-6 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
12 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 8-4 Norway BArild Sørum (Vestby BK) Møter  Pencil
13 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 8-3 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
14 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 8-5 Norway Kjetil Fredriksen (Kongsberg)    Pencil
15 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 8-6 Norway Kent Halldin (Oslo)    Pencil
16 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-6 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
(Siste 96)
1 Norway Kent Hansen (Oslo) 7-2 Norway Odd Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
2 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) 7-5 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun)    Pencil
3 England Gavin Powell (Kongsvinger) 7-2 Norway Espen Eriksen (Trondheim)    Pencil
4 Norway Simon Thomassen (Alta) 7-4 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
5 Malta Jurgen Bonett (Horten) 7-4 Norway Kristoffer Lindblad (Oslo Biljard 1)    Pencil
6 Norway Simon Ebsa (Horten) 7-2 Norway Ingolf Höns (Strømmen)    Pencil
7 Norway Henrik Olsson (Oslo) 7-2 Norway Ole Martin Foss Nybø (Fjordane)    Pencil
8 Norway Sajid Raheem (BEX) 7-5 Norway Jan Werner Bjørklund (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
9 Norway Daniel Berget (Oslo) 7-1 Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1)    Pencil
10 Norway Anders Brannfjell (Arctic) 7-1 Serbia Goran Nikolic (Oslo)    Pencil
11 Norway Christian Laland (Oslo) 7-3 Norway Christian Wikeby (Oslo)    Pencil
12 Norway Tommy Myhre (Grenland) 7-6 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1)    Pencil
13 Norway Matey Ullah (Unique) 7-0 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
14 Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 7-1 Norway Vegar Lind (Stoppball) Møter  Pencil
15 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) 7-4 Norway Yousef Austrheim (Unique)    Pencil
16 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 7-4 Norway Ole Kristian Rudshavn (Oslo)    Pencil
17 Norway Umar Hayat Ali (Oslo Snooker) 7-4 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
18 Norway Robin Hagerup Ertesvåg (Oslo) 7-3 Norway Stein-Tore Christensen Nybakk (Hyllestad)    Pencil
19 Norway Larry Skogheim (Asker) 7-4 Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK)    Pencil
20 Finland Aleksanteri Piilola (Grenland) w/o Norway Robert Grønlie (Trondheim)    Pencil
21 Norway Marius Nørsterud (Oslo Biljard 1) 7-3 Norway Rune Antonsen (Kongsberg)    Pencil
22 Norway Kjell Martin Andersen (Grenland) 7-2 Norway Frank Hjeldnes (Oslo)    Pencil
23 Norway Aria Senemar (Oslo) 7-3 Norway Magne Saltnessand (Trondheim)    Pencil
24 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK) 7-2 Norway Ronny Kraft (Trondheim)    Pencil
25 Norway Bjørn Bratteberg (Oslo) 7-4 Norway Hans Øyvind Tveråen (Grenland)    Pencil
26 Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) 7-3 Norway Bård Onsum (Oslo)    Pencil
27 Norway Fredrik Førde (Svithun) 7-5 Norway Espen Gretzky Kristiansen (Fredrikstad BK)    Pencil
28 Norway Thomas Pedersen (Oslo Biljard 1) 7-2 Norway Emil Andrè Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
29 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 7-2 Norway Martin Asphaug (Asker) Møter  Pencil
30 Norway Brage Arnesen (Tromsø) 7-4 Norway Erik Dullerud (Trh Snooker)    Pencil
31 Norway Didrik Vatne (Stoppball) 7-0 Norway June Therese Hånstad (Stoppball) (d)    Pencil
32 Norway Stig Ringebo (Oslo) 7-3 Norway Nina Torvund (Hyllestad) (d) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Pencil
(Siste 120)
1 Norway Odd Arne Sørensen (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
2 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) 7-1 Norway Carl Emil Hamre Sveberg (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
3 Norway Espen Eriksen (Trondheim) 7-4 Norway Fredrik Henriksen (TSI)    Pencil
4 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 7-3 Norway Bjørn Erik Øverland (Oslo)    Pencil
5 Norway Kristoffer Lindblad (Oslo Biljard 1) 7-2 Norway Geir Tollefsrud (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
6 Norway Ingolf Höns (Strømmen) 7-5 Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger)    Pencil
7 Norway Ole Martin Foss Nybø (Fjordane) w/o Norway Arild Kråkvik (Oslo)    Pencil
8 Norway Sajid Raheem (BEX) w/o Ingen spiller    Pencil
9 Norway Daniel Berget (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
10 Serbia Goran Nikolic (Oslo) 7-4 Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (Hyllestad) (d)    Pencil
11 Norway Christian Wikeby (Oslo) 7-4 Norway Anas Khan (Unique)    Pencil
12 Norway Tommy Myhre (Grenland) 7-4 Norway Håkon Walland (Oslo)    Pencil
13 Norway Matey Ullah (Unique) 7-2 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
14 Norway Vegar Lind (Stoppball) 7-2 Norway Kim Ronny Nygård (Fjordane)    Pencil
15 Norway Yousef Austrheim (Unique) 7-6 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
16 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil
17 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
18 Norway Robin Hagerup Ertesvåg (Oslo) 7-2 Norway Anders Lie (Fredrikstad BK)    Pencil
19 Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) 7-5 Norway Raymond Kandola (Vestby BK) Møter  Pencil
20 Norway Robert Grønlie (Trondheim) 7-0 Norway Erik Anker Møllerop Allum (Fredrikstad BK)    Pencil
21 Norway Rune Antonsen (Kongsberg) 7-3 Norway Rune Enerly (Horten)    Pencil
22 Norway Kjell Martin Andersen (Grenland) 7-6 Norway Simen Bakken (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
23 Norway Magne Saltnessand (Trondheim) 7-2 Norway Bjørnar Davidsen (Oslo)    Pencil
24 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
25 Norway Hans Øyvind Tveråen (Grenland) w/o Ingen spiller    Pencil
26 Norway Bård Onsum (Oslo) 7-4 Norway Jone Ree Skjelbred (Svithun)    Pencil
27 Norway Espen Gretzky Kristiansen (Fredrikstad BK) 7-5 Norway Roy Karlsen (Asker)    Pencil
28 Norway Emil Andrè Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-1 Norway Stig Cornelius Nesvik (Oslo)    Pencil
29 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) w/o Norway Asle M Johansen (Oslo)    Pencil
30 Norway Brage Arnesen (Tromsø) 7-1 Norway Filip Endale (Fredrikstad BK)    Pencil
31 Norway June Therese Hånstad (Stoppball) (d) 7-5 Norway Elias Rytterager Johnsen (Horten)    Pencil
32 Norway Nina Torvund (Hyllestad) (d) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-3 Norway Stig Ringebo (Oslo) Møter  Pencil
2 Norway Henning Svensson (Oslo) 8-5 Norway Didrik Vatne (Stoppball)    Pencil
3 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 8-4 Norway Erik Dullerud (Trh Snooker)    Pencil
4 Norway Hasan Emre Vural (Oslo) 8-2 Norway Martin Asphaug (Asker)    Pencil
5 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-7 Norway Thomas Pedersen (Oslo Biljard 1)    Pencil
6 Norway Tron Engebakk (Unique) 8-6 Norway Fredrik Førde (Svithun)    Pencil
7 Norway Henning Ingvorsen (Grenland) 8-1 Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball)    Pencil
8 England Mark McGauley (Oslo) 8-1 Norway Bjørn Bratteberg (Oslo)    Pencil
9 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 8-5 Norway Ronny Kraft (Trondheim)    Pencil
10 Norway Sebastian Meling (Oslo) 8-5 Norway Aria Senemar (Oslo)    Pencil
11 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 8-6 Norway Frank Hjeldnes (Oslo) Møter  Pencil
12 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 8-6 Norway Marius Nørsterud (Oslo Biljard 1)    Pencil
13 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 8-2 Finland Aleksanteri Piilola (Grenland)    Pencil
14 Norway Gjermund Flage (Hyllestad) 8-6 Norway Larry Skogheim (Asker)    Pencil
15 Norway Robert Farinetti (BEX) 8-2 Norway Stein-Tore Christensen Nybakk (Hyllestad)    Pencil
16 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 8-7 Norway Umar Hayat Ali (Oslo Snooker)    Pencil
17 Norway Matias Sætre (Herøy) 8-1 Norway Ole Kristian Rudshavn (Oslo)    Pencil
18 Norway Christian Johannessen (Oslo) 8-2 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) Møter  Pencil
19 Norway Emil Braserud (Kongsvinger) 8-3 Norway Ine Helvik (Svithun) (d)    Pencil
20 Norway Espen M Andersen (Trondheim) 8-4 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
21 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 8-2 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1)    Pencil
22 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 8-1 Norway Christian Laland (Oslo)    Pencil
23 Norway BArild Sørum (Vestby BK) 8-7 Norway Anders Brannfjell (Arctic)    Pencil
24 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 8-7 Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1)    Pencil
25 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 8-1 Norway Jan Werner Bjørklund (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
26 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 8-2 Norway Henrik Olsson (Oslo) Møter  Pencil
27 Norway Kjetil Fredriksen (Kongsberg) 8-6 Norway Simon Ebsa (Horten)    Pencil
28 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 8-5 Malta Jurgen Bonett (Horten)    Pencil
29 Norway Kent Halldin (Oslo) 8-5 Norway Simon Thomassen (Alta)    Pencil
30 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 8-4 England Gavin Powell (Kongsvinger)    Pencil
31 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 8-3 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun) Møter  Pencil
32 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-3 Norway Kent Hansen (Oslo)    Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) w/o Ingen spiller    Pencil
2 Norway Stig Ringebo (Oslo) 7-0 Norway Odd Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
3 Norway Didrik Vatne (Stoppball) 7-3 Norway Carl Emil Hamre Sveberg (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
4 Norway Henning Svensson (Oslo) 7-3 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d)    Pencil
5 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 7-2 Norway Fredrik Henriksen (TSI)    Pencil
6 Norway Erik Dullerud (Trh Snooker) 7-5 Norway Espen Eriksen (Trondheim)    Pencil
7 Norway Martin Asphaug (Asker) 7-1 Norway Bjørn Erik Øverland (Oslo)    Pencil
8 Norway Hasan Emre Vural (Oslo) 7-2 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
9 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 7-0 Norway Geir Tollefsrud (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
10 Norway Thomas Pedersen (Oslo Biljard 1) 7-0 Norway Kristoffer Lindblad (Oslo Biljard 1)    Pencil
11 Norway Fredrik Førde (Svithun) 7-5 Norway Ingolf Höns (Strømmen)    Pencil
12 Norway Tron Engebakk (Unique) 7-5 Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger) Møter  Pencil
13 Norway Henning Ingvorsen (Grenland) w/o Norway Arild Kråkvik (Oslo)    Pencil
14 Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) 7-1 Norway Ole Martin Foss Nybø (Fjordane)    Pencil
15 Norway Bjørn Bratteberg (Oslo) 7-4 Norway Sajid Raheem (BEX)    Pencil
16 England Mark McGauley (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
17 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
18 Norway Ronny Kraft (Trondheim) 7-5 Norway Daniel Berget (Oslo)    Pencil
19 Norway Aria Senemar (Oslo) 7-1 Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (Hyllestad) (d)    Pencil
20 Norway Sebastian Meling (Oslo) 7-4 Serbia Goran Nikolic (Oslo)    Pencil
21 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 7-4 Norway Anas Khan (Unique) Møter  Pencil
22 Norway Frank Hjeldnes (Oslo) 7-0 Norway Christian Wikeby (Oslo)    Pencil
23 Norway Marius Nørsterud (Oslo Biljard 1) 7-2 Norway Tommy Myhre (Grenland) Møter  Pencil
24 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 7-2 Norway Håkon Walland (Oslo)    Pencil
25 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 7-1 Norway Matey Ullah (Unique) Møter  Pencil
26 Finland Aleksanteri Piilola (Grenland) 7-6 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
27 Norway Gjermund Flage (Hyllestad) 7-5 Norway Kim Ronny Nygård (Fjordane)    Pencil
28 Norway Larry Skogheim (Asker) 7-5 Norway Vegar Lind (Stoppball)    Pencil
29 Norway Robert Farinetti (BEX) 7-5 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
30 Norway Stein-Tore Christensen Nybakk (Hyllestad) 7-5 Norway Yousef Austrheim (Unique)    Pencil
31 Norway Umar Hayat Ali (Oslo Snooker) 7-3 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
32 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) w/o Ingen spiller    Pencil
33 Norway Matias Sætre (Herøy) w/o Ingen spiller    Pencil
34 Norway Ole Kristian Rudshavn (Oslo) 7-2 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
35 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) 7-1 Norway Robin Hagerup Ertesvåg (Oslo)    Pencil
36 Norway Christian Johannessen (Oslo) 7-1 Norway Anders Lie (Fredrikstad BK)    Pencil
37 Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 7-3 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
38 Norway Emil Braserud (Kongsvinger) 7-2 Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK)    Pencil
39 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) 7-0 Norway Erik Anker Møllerop Allum (Fredrikstad BK)    Pencil
40 Norway Espen M Andersen (Trondheim) 7-2 Norway Robert Grønlie (Trondheim) Møter  Pencil
41 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 7-0 Norway Rune Enerly (Horten)    Pencil
42 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) 7-1 Norway Rune Antonsen (Kongsberg)    Pencil
43 Norway Christian Laland (Oslo) 7-3 Norway Simen Bakken (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
44 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 7-3 Norway Kjell Martin Andersen (Grenland)    Pencil
45 Norway BArild Sørum (Vestby BK) 7-2 Norway Bjørnar Davidsen (Oslo)    Pencil
46 Norway Anders Brannfjell (Arctic) 7-5 Norway Magne Saltnessand (Trondheim)    Pencil
47 Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1) 7-3 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK)    Pencil
48 Norway Jørgen Nilsen (BEX) w/o Ingen spiller    Pencil
49 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) w/o Ingen spiller    Pencil
50 Norway Jan Werner Bjørklund (Gjøvik/Raufoss) 7-4 Norway Hans Øyvind Tveråen (Grenland)    Pencil
51 Norway Henrik Olsson (Oslo) 7-2 Norway Jone Ree Skjelbred (Svithun)    Pencil
52 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-4 Norway Bård Onsum (Oslo) Møter  Pencil
53 Norway Kjetil Fredriksen (Kongsberg) 7-4 Norway Espen Gretzky Kristiansen (Fredrikstad BK)    Pencil
54 Norway Simon Ebsa (Horten) 7-3 Norway Roy Karlsen (Asker)    Pencil
55 Malta Jurgen Bonett (Horten) 7-6 Norway Emil Andrè Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
56 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 7-2 Norway Stig Cornelius Nesvik (Oslo)    Pencil
57 Norway Kent Halldin (Oslo) 7-3 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
58 Norway Simon Thomassen (Alta) 7-3 Norway Asle M Johansen (Oslo)    Pencil
59 England Gavin Powell (Kongsvinger) 7-1 Norway Filip Endale (Fredrikstad BK)    Pencil
60 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 7-2 Norway Brage Arnesen (Tromsø)    Pencil
61 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 7-5 Norway June Therese Hånstad (Stoppball) (d)    Pencil
62 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun) 7-1 Norway Elias Rytterager Johnsen (Horten)    Pencil
63 Norway Kent Hansen (Oslo) 7-5 Norway Nina Torvund (Hyllestad) (d)    Pencil
64 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) w/o Ingen spiller    Pencil