Divisjonsmesterskapet for Div 1 Pencil

Dato: 8.-9. okt 2016; Salong: Kong Oscar, Bergen, Norge; Type: DM; Mer: Se også resultater (39)
Finale Pencil
Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-3 Norway Robin Hagerup Ertesvåg (Oslo) Møter  Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Robin Hagerup Ertesvåg (Oslo) 7-6 Norway Vidar Blidensol (MIL)    Pencil
Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-3 Norway Geir Bentzen (Os)    Pencil
Kvartfinaler Pencil
Norway Robin Hagerup Ertesvåg (Oslo) 7-1 Norway Ole Eidsheim (Bergen)    Pencil
Norway Vidar Blidensol (MIL) 7-4 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-6 Norway Thomas Pedersen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Norway Geir Bentzen (Os) 7-5 Norway Arild Moilanen (Reisa BK)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Pencil
(Siste 12)
1 Norway Ole Eidsheim (Bergen) 6-3 Norway Fredrik Førde (Svithun)    Pencil
2 Norway Arild Moilanen (Reisa BK) 6-4 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
3 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 6-4 Norway Johnny Ove Ellingsen (Svithun)    Pencil
4 Norway Thomas Pedersen (Oslo Biljard 1) 6-4 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
(Siste 16)
1 Norway Ole Eidsheim (Bergen) 6-0 Norway Jan Helge Kordts (Os) Møter  Pencil
2 Norway Arild Moilanen (Reisa BK) 6-3 Norway Bjørn Kåre Ellingsen (Bergen)    Pencil
3 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 6-2 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK)    Pencil
4 Norway Thomas Pedersen (Oslo Biljard 1) 6-4 Norway Dag Arve Gjerde (Herøy)    Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Robin Hagerup Ertesvåg (Oslo) 7-1 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
2 Norway Vidar Blidensol (MIL) 7-6 Norway Fredrik Førde (Svithun)    Pencil
3 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-6 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1)    Pencil
4 Norway Geir Bentzen (Os) 7-5 Norway Johnny Ove Ellingsen (Svithun)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
(Siste 22)
1 Norway Jan Helge Kordts (Os) 6-5 Norway Henning Solem (Herøy)    Pencil
2 Norway Ole Eidsheim (Bergen) w/o Ingen spiller    Pencil
3 Norway Bjørn Kåre Ellingsen (Bergen) 6-5 Norway Kim Ronny Nygård (Fjordane)    Pencil
4 Norway Arild Moilanen (Reisa BK) 6-4 Norway Paul Townsend (Feios)    Pencil
5 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK) 6-3 Norway Rune Bødal (MIL)    Pencil
6 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 6-4 Norway Daniel Huldal Schjelderup (Herøy)    Pencil
7 Norway Dag Arve Gjerde (Herøy) w/o Ingen spiller    Pencil
8 Norway Thomas Pedersen (Oslo Biljard 1) 6-3 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Robin Hagerup Ertesvåg (Oslo) 7-5 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
2 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-5 Norway Dag Arve Gjerde (Herøy)    Pencil
3 Norway Vidar Blidensol (MIL) 7-4 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
4 Norway Fredrik Førde (Svithun) 7-1 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK)    Pencil
5 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) 7-6 Norway Arild Moilanen (Reisa BK) Møter  Pencil
6 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-2 Norway Bjørn Kåre Ellingsen (Bergen)    Pencil
7 Norway Johnny Ove Ellingsen (Svithun) 7-6 Norway Ole Eidsheim (Bergen) Møter  Pencil
8 Norway Geir Bentzen (Os) 7-5 Norway Jan Helge Kordts (Os)    Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Robin Hagerup Ertesvåg (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
2 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 7-1 Norway Henning Solem (Herøy)    Pencil
3 Norway Dag Arve Gjerde (Herøy) w/o Ingen spiller    Pencil
4 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
5 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
6 Norway Vidar Blidensol (MIL) 7-2 Norway Kim Ronny Nygård (Fjordane)    Pencil
7 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK) 7-4 Norway Paul Townsend (Feios)    Pencil
8 Norway Fredrik Førde (Svithun) w/o Ingen spiller    Pencil
9 Norway Arild Moilanen (Reisa BK) w/o Ingen spiller    Pencil
10 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) 7-2 Norway Rune Bødal (MIL) Møter  Pencil
11 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-1 Norway Daniel Huldal Schjelderup (Herøy)    Pencil
12 Norway Bjørn Kåre Ellingsen (Bergen) w/o Ingen spiller    Pencil
13 Norway Johnny Ove Ellingsen (Svithun) w/o Ingen spiller    Pencil
14 Norway Ole Eidsheim (Bergen) w/o Ingen spiller    Pencil
15 Norway Geir Bentzen (Os) 7-5 Norway Thomas Pedersen (Oslo Biljard 1)    Pencil
16 Norway Jan Helge Kordts (Os) w/o Ingen spiller    Pencil