Divisjonsmesterskapet for Div 2 Pencil

Dato: 8.-9. okt 2016; Salong: Kong Oscar, Bergen, Norge; Type: DM; Mer: Se også resultater (28)
Finale Pencil
Norway Emil Andrè Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-3 Finland Aleksanteri Piilola (Grenland)    Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Emil Andrè Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-2 Norway Kent Hansen (Oslo) Møter  Pencil
Finland Aleksanteri Piilola (Grenland) 6-2 Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger)    Pencil
Kvartfinaler Pencil
Norway Emil Andrè Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-3 Norway Henrik Hauge Pettersen (Herøy)    Pencil
Norway Kent Hansen (Oslo) 6-5 Norway Even Eiken Pettersen (Herøy)    Pencil
Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger) 6-2 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
Finland Aleksanteri Piilola (Grenland) 6-4 Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil

Divisjonsmesterskapet for Div 2 Pulje 1 Pencil

Dato: 8.-9. okt 2016; Salong: Kong Oscar, Bergen, Norge; Vis på egen side; Mer: Se også resultater (3)
Pulje Pencil
# Spiller Kamper Partier Gjsn
S V T S V T ±
1 Norway Henrik Hauge Pettersen 2 1 1 20 11 9 2 0,00 1
2 Norway Albert Roman Stensrød 2 1 1 19 9 10 -1 0,00 1
3 Norway Even Eiken Pettersen 2 1 1 21 10 11 -1 0,00 1
3 Norway Even Eiken Pettersen (Herøy) 6-5 Norway Henrik Hauge Pettersen (Herøy)    Pencil
1 Norway Henrik Hauge Pettersen (Herøy) 6-3 Norway Albert Roman Stensrød (Fredrikstad BK)    Pencil
2 Norway Albert Roman Stensrød (Fredrikstad BK) 6-4 Norway Even Eiken Pettersen (Herøy)    Pencil

Divisjonsmesterskapet for Div 2 Pulje 2 Pencil

Dato: 8.-9. okt 2016; Salong: Kong Oscar, Bergen, Norge; Vis på egen side; Mer: Se også resultater (6)
Pulje Pencil
# Spiller Kamper Partier Gjsn
S V T S V T ±
1 Norway Kent Hansen 3 3 0 30 18 12 6 0,00 3
2 Norway Emil Andrè Gangfløt 3 2 1 24 17 7 10 0,00 2
3 Norway Anders Lie 3 1 2 26 12 14 -2 0,00 1
4 Norway Preben Vike 3 0 3 22 4 18 -14 0,00 0
1 Norway Emil Andrè Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-1 Norway Anders Lie (Fredrikstad BK)    Pencil
2 Norway Kent Hansen (Oslo) 6-2 Norway Preben Vike (Herøy)    Pencil
3 Norway Emil Andrè Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-0 Norway Preben Vike (Herøy)    Pencil
4 Norway Kent Hansen (Oslo) 6-5 Norway Anders Lie (Fredrikstad BK)    Pencil
5 Norway Kent Hansen (Oslo) 6-5 Norway Emil Andrè Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
6 Norway Anders Lie (Fredrikstad BK) 6-2 Norway Preben Vike (Herøy)    Pencil

Divisjonsmesterskapet for Div 2 Pulje 3 Pencil

Dato: 8.-9. okt 2016; Salong: Kong Oscar, Bergen, Norge; Vis på egen side; Mer: Se også resultater (6)
Pulje Pencil
# Spiller Kamper Partier Gjsn
S V T S V T ±
1 Norway Bjørn Bratteberg 3 2 1 27 17 10 7 0,00 2
2 Norway Jon Andersen Eide 3 2 1 26 14 12 2 0,00 2
3 Norway Eystein Gangfløt 3 2 1 30 17 13 4 0,00 2
4 Norway Maron Pettersen 3 0 3 23 5 18 -13 0,00 0
1 Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger) 6-5 Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
2 Norway Bjørn Bratteberg (Oslo) 6-2 Norway Maron Pettersen (Herøy)    Pencil
3 Norway Bjørn Bratteberg (Oslo) 6-2 Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger)    Pencil
4 Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-2 Norway Maron Pettersen (Herøy)    Pencil
5 Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger) 6-1 Norway Maron Pettersen (Herøy)    Pencil
6 Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-5 Norway Bjørn Bratteberg (Oslo) Møter  Pencil

Divisjonsmesterskapet for Div 2 Pulje 4 Pencil

Dato: 8.-9. okt 2016; Salong: Kong Oscar, Bergen, Norge; Vis på egen side; Mer: Se også resultater (6)
Pulje Pencil
# Spiller Kamper Partier Gjsn
S V T S V T ±
1 Finland Aleksanteri Piilola 3 3 0 21 18 3 15 0,00 3
2 Norway Raymond Kandola 3 2 1 25 13 12 1 0,00 2
3 Norway Trond-Michael Stensrød 3 1 2 28 11 17 -6 0,00 1
4 Norway Jørgen Ulvatne 3 0 3 26 8 18 -10 0,00 0
1 Finland Aleksanteri Piilola (Grenland) 6-2 Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK)    Pencil
2 Norway Raymond Kandola (Vestby BK) 6-3 Norway Jørgen Ulvatne (MIL)    Pencil
3 Finland Aleksanteri Piilola (Grenland) 6-1 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
4 Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK) 6-5 Norway Jørgen Ulvatne (MIL)    Pencil
5 Finland Aleksanteri Piilola (Grenland) 6-0 Norway Jørgen Ulvatne (MIL)    Pencil
6 Norway Raymond Kandola (Vestby BK) 6-3 Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK)    Pencil