Philip Gangfløt
 Pencil

Nasjonalitet: Norway (Norway); Klubb: Fredrikstad BK; Mann;
NM i 14.1 (22.-24. nov 2013) Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 125-122 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Innl: Runde A Norway Robert Farinetti (BEX) 125-65 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
NM Junior 18 år i 9-ball (18.-20. okt 2013) Pencil
Finale Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-6 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-5 Norway Jonas Holt (Hyllestad) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-0 Norway Preben Andersen (Tre Måker)    Pencil
NM Junior 18 år i 9-ball Pulje 2 (18.-20. okt 2013) Pencil
Pulje Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-1 Norway Carl Emil Hamre Sveberg (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 7-2 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Matias Sætre (Herøy) 7-2 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-3 Norway Haris Amini (Unique) Møter  Pencil
NM i 10-ball (6.-8. sep 2013) Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 7-2 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Roger Rasmussen (Oslo) 7-4 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-2 Norway Vegar Lind (Stoppball) Møter  Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-3 Norway Jan Helge Kordts (Os)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-3 Norway Stig Rune Jensen (TSI)    Pencil
Innl: Runde A Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 6-2 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Lag-NM 2013 (18.-20. mai 2013) Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) 4-1 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-5 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Navid Eslah (BEX) 5-3 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Conrad Ott (Bergen) 5-3 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Espen Saltnes (MIL) 6-4 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 3-2 Norway Roger Jacobsen (Bergen)    Pencil
Lag-NM 2013 Grunnspill på Elmers (18.-19. mai 2013) Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 3-0 Norway Ole Brage Hagen (Unique)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Bjørn Bratteberg (Oslo) 3-0 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 4-0 Norway Kent Hansen (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Frank Hjeldnes (Oslo) 3-2 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 4-0 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Daniel Hult (Oslo) 3-2 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Hans Gunnar Bernhardsen (Oslo) 3-2 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Jon Rune Alfredsen (Oslo) 3-2 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Sebastian Mæhlum (Oslo) 4-3 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
NM Junior 18 år i 8-ball (19.-21. apr 2013) Pencil
Kvartfinaler Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 6-3 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
8-delsfinaler Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-5 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 8-ball Pulje 2 (19.-20. apr 2013) Pencil
Pulje Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 5-0 Norway Umar Khalid (Unique)    Pencil
Pulje Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 5-3 Norway Haris Amini (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 5-0 Norway Benjamin Strandenes (Hyllestad)    Pencil
NM Junior 18 år i 10-ball (16.-17. feb 2013) Pencil
Semifinaler Norway Mikael Øgaard (BEX) 6-0 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 14.1 (16.-17. feb 2013) Pencil
Semifinaler Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 100-83 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 14.1 Pulje 1 (16.-17. feb 2013) Pencil
Pulje Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 55-6 Norway Bastian Gonzalez (Groruddalen)    Pencil
Pulje Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 55-10 Norway Kristoffer Asgari (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 55-24 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 10-ball Pulje 2 (16.-17. feb 2013) Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 5-3 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 5-0 Norway Kristoffer Asgari (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 5-0 Norway Krister Holm (Jessheim)    Pencil
NM i 9-ball på Fabrikken - Innledende (18.-19. jan 2013) Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 7-3 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-1 Norway Bjørn Santos Rasmussen (Tromsø)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-2 Norway Petter Ødegård (Strømmen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) 7-3 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde A Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-2 Norway Larry Skogheim (Asker) Møter  Pencil