Jan Atle Kofoed
 Pencil

Nasjonalitet: Norway (Norway); Klubb: Oslo; Mann;
NM 9-Ball (21.-23. nov 2014) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Petter Jespersen (Bergen) 7-4 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 7-5 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 9-4 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 9-7 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) Møter  Pencil
NM Veteran 8-Ball (17.-19. okt 2014) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 6-4 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 6-4 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Robert Grønlie (Trondheim) 6-2 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) Møter  Pencil
NM Veteran 9-Ball (17.-19. okt 2014) Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway John Nordeide (MIL) 7-3 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 7-6 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 7-4 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 7-5 Norway Jørn Betten (Arctic) Møter  Pencil
Divisjonsmesterskap for Div1 og 2 i 9-Ball (10.-12. okt 2014) Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 9-7 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 7-6 England Mark McGauley (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 7-5 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 7-5 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 7-5 Norway John Ove Løvdal (Vestby BK)    Pencil
Lag-NM 2014 Grunnspill på Strømmen (7.-9. jun 2014) Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Nevzat Yesil (MIL) 4-2 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Fredrik Førde (Svithun) 4-3 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) v Norway Kjetil Tjensvoll (Svithun)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) v Norway Nedzat Cimilji (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) v Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) v Norway Kjartan Maraas (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Hasan Emre Vural (Oslo) v Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Sturla Haukebø (Oslo) v Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Arild Kråkvik (Oslo) v Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Olav Skrudland (Svithun) v Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Rune Espeland (Svithun) v Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jason Hansen (Svithun) v Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) v Norway Jawad Hassan (Unique)    Pencil
Runde A Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) v Norway Robin K. Nathan (Unique)    Pencil
Runde A Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) v Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen)    Pencil
NM Veteran 10-Ball (1.-2. mar 2014) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Helge Blom (Bergen) 6-3 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Stein Espeland (Svithun) 6-3 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
NM Veteran 14-1 (28. feb - 2. mar 2014) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 75-69 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Tor Einar Bjerke (Svithun) w/o Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) Møter  Pencil