Resultater

Resultater (39) fra NC 6 Elite 10-Ball sortert på registreringsdato.

NC 6 Elite 10-Ball (29.-30. okt 2016) Pencil
31. okt 2016
18:08   Finale Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 8-4 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) Møter  Pencil
30. okt 2016
14:02   Semifinaler Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 8-5 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
13:37   Semifinaler Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 8-5 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
12:23   Kvartfinaler Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 8-6 Norway Matias Sætre (Herøy) Møter  Pencil
11:56   Kvartfinaler Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 8-6 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) Møter  Pencil
11:04   Kvartfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-4 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo)    Pencil
10:54   Kvartfinaler Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 8-2 England Mark McGauley (Oslo) Møter  Pencil
29. okt 2016
18:45   Runde 4 Tapersiden Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 8-4 Norway Robin Hagerup Ertesvåg (Oslo)    Pencil
18:43   Runde 4 Tapersiden Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 8-6 Norway Espen M Andersen (Trondheim)    Pencil
18:43   Runde 4 Tapersiden England Mark McGauley (Oslo) 8-5 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
18:22   Runde 4 Tapersiden Norway Matias Sætre (Herøy) 8-4 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
17:17   Runde 3 Tapersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 8-6 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
17:17   Runde 3 Tapersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 8-5 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
17:17   Runde 3 Tapersiden Norway Robin Hagerup Ertesvåg (Oslo) 8-1 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
17:17   Runde 3 Tapersiden Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 8-2 Norway Håvard Lykke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
17:16   Runde C Vinnersiden Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 8-6 England Mark McGauley (Oslo)    Pencil
17:16   Runde C Vinnersiden Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 8-5 Norway Matias Sætre (Herøy) Møter  Pencil
17:16   Runde C Vinnersiden Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 8-3 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
17:16   Runde C Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-6 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) Møter  Pencil
17:15   Runde 2 Tapersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 8-5 Norway Hasan Emre Vural (Oslo)    Pencil
17:15   Runde 2 Tapersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 8-3 Norway Ine Helvik (Svithun) (d) Møter  Pencil
17:15   Runde 2 Tapersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) w/o Norway Robin Svedin (Reisa BK)    Pencil
17:15   Runde 2 Tapersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 8-5 Norway Vegar Lind (Stoppball) Møter  Pencil
17:15   Runde 2 Tapersiden Norway Robin Hagerup Ertesvåg (Oslo) 8-4 Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
17:15   Runde 2 Tapersiden Norway Håvard Lykke (Gjøvik/Raufoss) 8-7 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
17:10   Runde B Vinnersiden Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 8-7 Norway Roger Rasmussen (Oslo)    Pencil
17:10   Runde B Vinnersiden England Mark McGauley (Oslo) 8-2 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo)    Pencil
17:10   Runde B Vinnersiden Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 8-7 Norway Robin Hagerup Ertesvåg (Oslo) Møter  Pencil
17:10   Runde B Vinnersiden Norway Matias Sætre (Herøy) 8-3 Norway Vegar Lind (Stoppball) Møter  Pencil
17:10   Runde B Vinnersiden Norway Espen M Andersen (Trondheim) 8-7 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil