Resultater

Resultater (39) fra Divisjonsmesterskapet for Div 1 sortert på registreringsdato.

Divisjonsmesterskapet for Div 1 (8.-9. okt 2016) Pencil
9. okt 2016
15:11   Finale Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-3 Norway Robin Hagerup Ertesvåg (Oslo) Møter  Pencil
13:40   Semifinaler Norway Robin Hagerup Ertesvåg (Oslo) 7-6 Norway Vidar Blidensol (MIL)    Pencil
13:02   Semifinaler Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-3 Norway Geir Bentzen (Os)    Pencil
11:46   Kvartfinaler Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-6 Norway Thomas Pedersen (Oslo Biljard 1)    Pencil
11:46   Kvartfinaler Norway Geir Bentzen (Os) 7-5 Norway Arild Moilanen (Reisa BK)    Pencil
11:19   Kvartfinaler Norway Vidar Blidensol (MIL) 7-4 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
11:12   Kvartfinaler Norway Robin Hagerup Ertesvåg (Oslo) 7-1 Norway Ole Eidsheim (Bergen)    Pencil
8. okt 2016
17:34   Runde 4 Tapersiden Norway Thomas Pedersen (Oslo Biljard 1) 6-4 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
17:11   Runde 4 Tapersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 6-4 Norway Johnny Ove Ellingsen (Svithun)    Pencil
17:10   Runde 4 Tapersiden Norway Arild Moilanen (Reisa BK) 6-4 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
17:06   Runde 4 Tapersiden Norway Ole Eidsheim (Bergen) 6-3 Norway Fredrik Førde (Svithun)    Pencil
16:01   Runde 3 Tapersiden Norway Arild Moilanen (Reisa BK) 6-3 Norway Bjørn Kåre Ellingsen (Bergen)    Pencil
15:54   Runde C Vinnersiden Norway Geir Bentzen (Os) 7-5 Norway Johnny Ove Ellingsen (Svithun)    Pencil
15:54   Runde 3 Tapersiden Norway Thomas Pedersen (Oslo Biljard 1) 6-4 Norway Dag Arve Gjerde (Herøy)    Pencil
15:46   Runde C Vinnersiden Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-6 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1)    Pencil
15:44   Runde C Vinnersiden Norway Vidar Blidensol (MIL) 7-6 Norway Fredrik Førde (Svithun)    Pencil
15:39   Runde 3 Tapersiden Norway Ole Eidsheim (Bergen) 6-0 Norway Jan Helge Kordts (Os) Møter  Pencil
15:38   Runde 3 Tapersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 6-2 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK)    Pencil
15:36   Runde C Vinnersiden Norway Robin Hagerup Ertesvåg (Oslo) 7-1 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
14:46   Runde 2 Tapersiden Norway Bjørn Kåre Ellingsen (Bergen) 6-5 Norway Kim Ronny Nygård (Fjordane)    Pencil
14:24   Runde 2 Tapersiden Norway Arild Moilanen (Reisa BK) 6-4 Norway Paul Townsend (Feios)    Pencil
14:18   Runde 2 Tapersiden Norway Jan Helge Kordts (Os) 6-5 Norway Henning Solem (Herøy)    Pencil
14:13   Runde 2 Tapersiden Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK) 6-3 Norway Rune Bødal (MIL)    Pencil
14:13   Runde 2 Tapersiden Norway Thomas Pedersen (Oslo Biljard 1) 6-3 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
14:03   Runde 2 Tapersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 6-4 Norway Daniel Huldal Schjelderup (Herøy)    Pencil
13:19   Runde B Vinnersiden Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) 7-6 Norway Arild Moilanen (Reisa BK) Møter  Pencil
13:16   Runde B Vinnersiden Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-5 Norway Dag Arve Gjerde (Herøy)    Pencil
13:14   Runde B Vinnersiden Norway Geir Bentzen (Os) 7-5 Norway Jan Helge Kordts (Os)    Pencil
13:04   Runde B Vinnersiden Norway Robin Hagerup Ertesvåg (Oslo) 7-5 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
13:01   Runde B Vinnersiden Norway Johnny Ove Ellingsen (Svithun) 7-6 Norway Ole Eidsheim (Bergen) Møter  Pencil